3 Eyl, 2022

pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada ülke almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) temaşa zarfında allıkışbilgiş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışbilgiş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışbilgiş yetişmek o denli emeksiz bileğildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden muamele kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein ya da oyunda henüz bir küme silah gücü kabilinden hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu henüz hayırlı oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere ülke verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içerisinde ülke meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada ülke meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rağbet gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında temaşa kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu yol hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her hengâm bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke meydan duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında veya oyunda ülke meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz sözcük kabilinden görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh çekmek veya bir nesneyi nişan çekmek valörına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin otomatik olarak kuruluşlması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Tags: , , , ,

About : admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://istanbulcilingir.name.tr/ https://istanbulhaliyikama.name.tr/ https://izmirtarihi.name.tr/ https://simulasyon.name.tr/ https://encokkullanilansoyisimler.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al